Одеське адвокатське об'єднання подало до суду на своїх клієнтів

Одеське адвокатське об'єднання подало до суду на своїх клієнтів

Адвокатське об`єднання "ТДС ГРУП" звернулось до Господарського суду Одеської області з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю "СХІД-А", в якій просить суд стягнути з відповідача 100 тис. грн.

В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на невиконання відповідачем умов Договору про надання правової допомоги.

Адвокат, директор "ТДС ГРУП" Тарановський Дмитро Сергійович надав коментар, зазначивши, що не було інших законних варіантів для виходу із ситуації, окрім подання позову до суду з метою стягнення коштів за свої послуги. Адже, ТОВ "СХІД-А", має особливий статут компанії, за умовами якого, прийняття рішення, щодо розпорядження коштами в такому розмірі має вирішуватись загальними зборами засновників. А на даний час у компанії відсутній другий засновник. Директор компанії – обмежений у правах.

За даними Youcontrol, "СХІД-А" займається електротехнічними, монтажними, штукатурними, малярськими, покрівельними та іншими видами робіт вже понад 5 років та не має податкової заборгованості.

В свою чергу, Завала Олександр Леонідович, директор ТОВ "СХІД-А" повідомив, що відсутність можливості сплатити за послуги адвоката, зумовлено блокуванням рахунків на два місяці та змінною керівництва. Наразі керівництво "СХІД-А" займається розблокуванням своїх рахунків.

Однак, є дивним те, що адвокати, які мають досвід роботи в юридичній сфері, у позовній заяві не вказали повне найменування відповідача, а також відомі номери засобів зв`язку з ним. Крім того, адвокатське об`єднання, у своєму позові, не вірно вказали власні контактні дані.

На підставі цього, позовну заяву суд залишив без руху та надав строк для усунення виявлених недоліків у позовній заяві.

Рішення суду за посиланням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/98390782

Будемо слідкувати за розвитком подій й надалі.