Одеська компанія пред'явила права на частину території парку Преображенський

Одеська компанія пред'явила права на частину території парку Преображенський

Господарський суд Одеської області розгляне справу №916/1314/21 про визнання незаконним та скасування рішення Одеської міської ради, а також скасувати державну реєстрацію земельної ділянки у парку Преображенського.

Так, ТОВ «ОДЕСА-РЕКРЕЙШН» звернулося до Господарського суду Одеської області з позовом до Одеської міської ради в якому просить:

- визнати незаконним та скасувати рішення Одеської міської ради №166-VIII від 17.03.2021 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності загального користування рекреаційного призначення - парку Преображенського, за адресою: м. Одеса, між вул. Новощіпний ряд вул. Мечникова», яким було затверджено технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності загального користування рекреаційного призначення - земельної ділянки (кадастровий номер 5110137500:33:004:0999), площею 11,9211 та, парку Преображенського, за адресою: м. Одеса, між вул. Новощіпний ряд та вул. Мечникова;

- скасувати державну реєстрацію цієї земельної ділянки;

- визначити порядок виконання рішення суду, вказавши, що дане рішення, у разі набрання ним законної сили, є підставою для виключення з Державного земельного кадастру відомостей щодо цієї земельної ділянки.

В обґрунтування позовних вимог ТОВ «ОДЕСА-РЕКРЕЙШН» посилається на те, що на теперішній час власником вищевказаного цілісного майнового комплексу є ТОВ «ОДЕСА-РЕКРЕЙШН» на підставі акту прийому-передачі нерухомого майна, виданого ТОВ «ПЕТРОВ ЛІМІТЕД».

Так, територія цілісного майнового комплексу, а саме будівля заводоуправління, склад, трансформаторна підстанція, електромеханічний відділ, гараж та прохідна розташованих за адресою: м. Одеса, вул. Мечнікова 53 без належних на те правових підстав частково увійшла до складу інвентаризації земель комунальної власності загального користування рекреаційного призначення - парку Преображенського, за адресою: м. Одеса, між вул. Новощіпний ряд та вул. Мечникова.

Судове засідання відбудеться 30 серпня 2022 року о 11:15.