Одеситів попереджають про небезпечні інвестиції в ЖК «Craft House»

Одеситів попереджають про небезпечні інвестиції в ЖК «Craft House»

Телеграм-канал OpenDABK, створений під керівництвом Управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради, інформує про небезпеку придбання квартир у ЖК «Craft House» за адресою: Сурікова, 17-А.

Повідомляється, що фактично, в 2020 році об'єкт являв собою незавершене будівництво з двох поверхів з мансардою. У 2021 році розпочалися будівельні роботи з реконструкції індивідуального житлового будинку до багатоквартирного без дозвільних документів, що дають право на їх виконання.

Також звертається увага, що цільове призначення земельної ділянки під індивідуальну житлову забудову, а інспектори ДАБК тричі виїжджали на місце та штрафували за недопуск власника.

«Всі матеріали за підписом першого віце-мера Михайла Кучука передали ДТЕК, Інфоксводоканалу, а також правоохоронні органи, зокрема, Прокуратуру Одеської області для забезпечення доступу для перевірки та вжиття інших заходів реагування», - йдеться у повідомленні.

Також, за інформацією інтернет-ресурсів, за цією адресою вже відкрито продаж квартир у ЖК «Craft House», що можна віднести до небезпечних інвестицій.