На санаторій "Куяльник" наклали арешт в рамках схеми розкрадання майна

На санаторій "Куяльник" наклали арешт в рамках схеми розкрадання майна

Працівники ДБР викрили масштабну багатомільйонну схему розкрадання майна профспілкових організацій. Про це повідомила прес-служба ДБР.

Чиновники незаконно продали 80 майнових комплексів у різних регіонах України без обов'язкового погодження Фонду держмайна.

У процесі розслідування, спільно з працівниками СБУ, було задокументовано, що з 1992 року по теперішній час посадові особи Федерації професійних спілок України та підконтрольних Федерації приватних акціонерних товариств, за попередньою змовою групою осіб, оформляли відчуження курортно-оздоровчих, спортивних та інших комплексів.

Суди, на основі матеріалів від ДБР, вже наклали арешт на 80 об'єктів нерухомості. Дане майно передано Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА). Всі доходи від експлуатації повернутого Бюро майна будуть спрямовані до бюджету держави.

Серед переданих, завдяки роботі ДБР, в АРМА об'єктів:

  • готелі «Турист» і «Дружба» в Києві;
  • санаторії «Жовтень» в Конча-Заспі, «Куяльник»в Одесі, «Моршинський» у Львівській області та «Поляна» на Закарпатті;
  • спортивні комплекси, зокрема будівля, в якій розташований Kyiv Sport Club.

Досудове розслідування триває за ч.5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем), ч. 2 ст. 367 (службова недбалість).

Санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі до 12 років.