«КонструктивNEWS» запустив новий проєкт «Будівництво нерухомості під час війни»

«КонструктивNEWS» запустив новий проєкт «Будівництво нерухомості під час війни»

Наразі, у зв’язку з воєнним станом, багато будівельних компаній призупинили свою роботу частково або зупинили повністю. У зв'язку з чим, інвестори починають перейматися за свою недобудовану нерухомість. Крім того, на порядку денному стоїть питання – як буде діяти забудовник під час форс-мажорних обставин?

Чи продовжує забудовник будівництво під час війни? Чи встигне здати об’єкт вчасно? Які проблеми постали у процесі та що чекає на інвесторів? Які дії будуть вжиті забудовником, у випадку, якщо об’єкт будівництва, під час воєнних дій, буде пошкоджено або зруйновано – читайте на нашому сайті у найближчий час!

Ми плануємо проаналізувати роботу найвідоміших забудовників Одещини. Проте, якщо Ви переймаєтесь за будівництво певного об’єкту і маєте запитання до забудовників – звертайтесь  до нас у Telegram або на електронну адресу konstruktivnews@gmail.com. Ми поспілкуємось із забудовниками, виявимо найслабкіші та найсильніші сторони та постараємося надати відповіді на найважливіші для вас питання!

Раніше ми розповідали, що інвесторам варто бути уважнішими до будівництва новобудов під час воєнного стану.