Господарський суд Одеської області підбив підсумки роботи за 2022 рік

Господарський суд Одеської області підбив підсумки роботи за 2022 рік

У Господарському суді Одеської області 27 лютого 2023 року відбулися збори суддів, на яких було підведено підсумки роботи суду за 2022 рік. Про це повідомила прес-служба суду.

Обговорювалися основні показники роботи суду за минулий рік, а саме:

  • судове навантаження;
  • стан та якість здійснення судочинства по усіх категоріях справ;
  • організацію роботи суду в умовах воєнного стану;
  • комунікаційну діяльність;
  • матеріально-технічне забезпечення суду.

Голова Господарського суду Одеської області Олександр Демешин зазначив, що у 2022 році система правосуддя зіткнулась з безпрецедентними викликами по здійсненню судочинства в умовах воєнного стану.

Голова суду подякував суддям за зміцнення українського війська та свідому громадянську позицію. Так, з березня 2022 року суддями було перераховано значну частину своєї суддівської винагороди для підтримки Збройних Сил України.

При цьому, головою суду було зазначено, що з показників статистичних даних та нормативів навантаження на суддів господарських судів за даними звітності 2022 року, які було оприлюднено Радою суддів України вбачається, що Господарський суд Одеської області посів 3 місце за кількістю справ, що надійшли до суду протягом 2022 року – 5 816.

Детальніше із зазначеною інформацією можливо ознайомитись за наступним посиланням: https://bit.ly/3J3HMui

Наведене свідчить, що судді Господарського суду Одеської області, працюючи в умовах правового режиму воєнного стану, розглядаючи найскладніші категорії справ, загалом забезпечили належне здійснення судочинства.

Окремо керівником апарату суду з керівниками структурних підрозділів було підведено підсумки роботи суду за 2022 рік.

Підсумовуючи наведене голова суду подякував  колективу за самовіддану плідну працю у надскладному для всієї країни році.