Департамент праці та соцполітики переходить на спеціальний режим роботи в Одесі

Департамент праці та соцполітики переходить на спеціальний режим роботи в Одесі

У зв’язку з погіршенням в Одесі епідеміологічної ситуації та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з 15 листопада 2021 року до поліпшення епідеміологічної ситуації Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради та підпорядковані йому комунальні установи переходять на спеціальний режим роботи.

Припиняється прийом відвідувачів на фронт-офісах Центрів інтегрованих соціальних послуг. Також обмежено доступ до Департаменту, підпорядкованих йому комунальних установ та Центру соціальних служб Одеської міської ради.

Прийом звернень та відповідних документів від громадян для отримання соціальної допомоги здійснюється лише дистанційно: звернення можна залишити щоденно в робочі дні з 09:00 до 17:00 години через «Скриньки для кореспонденції» за адресами фронт-офісів Центрів інтегрованих соціальних послуг, надіслати на електронну пошту pisma@dpsp.omr.gov.ua або поштою на вказані нижче адреси:
Малиновський район - вул. Косовська, 2-д;
Київський район - вул. Ак. Корольова, 9;
Приморський район - вул. Маршала Говорова, 7;
Суворовський район - просп. Добровольського, 120-а

Крім того, одеситам нагадують про можливість подання заяв про призначення державних допомог та компенсацій в електронній формі через офіційний вебсайт Міністерства соціальної політики.